Lionel Messi będzie grał w reprezentacji Argentyny

lionel messi
fot EFE

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas z Hiszpanii, gdzie Lionel Messi zmienił decyzję dotyczącą swoich występów w reprezentacji Argentyny. Okazuje się bowiem, że piłkarz FC Barcelony będzie nadal grał dla swojej kadry – poinformowali dziennikarze serwisu internetowego pilkanozna.pl.

Przypomnijmy, że nie tak dawno nowym selekcjonerem reprezentacji Argentyny został Edgardo Bauza, który natychmiast zdecydował się na rozmowę z Lionelem Messim. Okazuje się, że obaj doszli do porozumienia, dzięki czemu gwiazda FC Barcelony będzie nadal grała dla swojej kadry narodowej. Pamiętamy bowiem, że 29-letni pomocnik zdecydował się odpuścić grę w reprezentacji Argentyny po nieudanych występach w Copa America.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Prawda jest także, że ostatnio bardzo dużo o tym wszystkim myślałem. Byłem przekonany do tego, by nie wracać, ale za bardzo kocham mój kraj. Ludzie chcieli żebym zmienił decyzję, chcieli żeby wrócił i dlatego tak się stanie – powiedział Lionel Messi cytowany przez dziennikarzy serwisu internetowego pilkanozna.pl. Piłkarz FC Barcelony w reprezentacji Argentyny zadebiutował już w 2005 roku. Łącznie wystąpił w 113 spotkaniach, w których strzelił pięćdziesiąt pięć bramek.

źródło: pilkanozna.pl