Czy Lionel Messi odejdzie z FC Barcelony?!

FC Barcelona
fot. pinterest.com

Spora część kibiców na pewno zastanawia się nad przyszłością Lionela Messiego. Piłkarz reprezentacji Argentyny wciąż nie podpisał nowej umowy z klubem, dlatego część dziennikarzy nie wyklucza, że zawodnik po zakończeniu obecnego sezonu zdecyduje się na zmianę klubu.

– Argentyńczyk nie ma zamiaru podpisywać nowego kontraktu z katalońskim klubem przynajmniej do końca obecnego roku. To byłaby dla Blaugrany fatalna wiadomość, bo od 1 stycznia pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki może podpisać wstępną umowę z dowolnym zespołem – możemy przeczytać w materiale przygotowanym przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego.

Warto w tym momencie przypomnieć, że FC Barcelona poinformowała w lipcu, że osiągnęła porozumienie z zawodnikiem, a nowa umowa miałaby obowiązywać do czerwca 2021 roku. Tymczasem hiszpańscy dziennikarze twierdzą, że 30-letni pomocnik jest zawiedziony polityką transferową klubu, dlatego zaczął poważnie zastanawiać się nad zmianą klubu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Sytuacja związana z Messim tylko podgrzewa i tak nieprawdopodobnie gorącą atmosferę w Barcelonie. W piątek walkę o wotum nieufności dla zarządu Barcy rozpoczął Agusti Benedito i wydaje się, że nie ma siły, która mogłaby utrzymać na stanowiskach zarząd Bartomeu, jeżeli okazałoby się, że genialny i niesamowicie kochany w Katalonii Argentyńczyk chce odejść z klubu tylko dlatego, że nie jest w stanie dogadać się z szefami Blaugrany – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *