Lubomir Tupta na testach w Pogoni Szczecin

Pogoń SzczecinPrzedstawiciele Pogoni Szczecin mogą już niebawem sprowadzić do swojego zespołu bardzo ciekawego zawodnika. Na testach w szczecińskim klubie przebywa bowiem Lubomir Tupta reprezentujący barwy włoskiego Hellas Verona.

– Tupta regularnie występował w kadrach swoich kategorii wiekowych, podczas jednego z reprezentacyjnych turniejów wypatrzyli go skauci Catanii Calcio. Po jednym sezonie w klubie z Sycylii przeniósł się do Werony. W pierwszym zespole Hellas zagrał trzy razy – jeden mecz w Serie A (w grudniu ubiegłego roku) i dwa w Pucharze Włoch – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Słowacki zawodnik najczęściej występuje na pozycji napastnika. W młodzieżowych rozgrywkach ligi włoskiej strzelił trzydzieści cztery gole w sześćdziesięciu jeden spotkaniach. – Jeśli trener Pogoni Kosta Runjaic będzie chciał zatrzymać Tuptę, nastolatek zostanie wypożyczony do ekipy ze Szczecina do końca sezonu – podsumowano w materiale Przeglądu Sportowego.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *