Luis Enrique nowym trenerem Bayernu Monachium?!

Bayern Monachium
fot. google.com

Czy niebawem możemy spodziewać się zatrudnienia nowego trenera w Bayernie Monachium? Niewykluczone! Zagraniczne media poinformowały, że jednym z kandydatów do objęcia posady jest Luis Enrique, który jeszcze nie tak dawno prowadził FC Barcelonę.

– Trwa medialna burza związana z wakatem na stanowisku pierwszego szkoleniowca mistrzów Niemiec. Tylko dzisiaj w mediach pojawiły się informacje, że kandydatem na to stanowisko może być Lucien Favre. W innych źródła można było spotkać się z informacjami, jakoby wszystko rozgrywało się pomiędzy dwoma Niemcami, Thomasem Tuchelem, czyli faworytem Karla-Heinza Rummenigge i Julianem Nagelsmannem, wyborem Uliego Hoenessa – możemy przeczytać w serwisie internetowym transfery.info.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tymczasem dziennikarze Sport1 poinformowali, że jednym z faworytów do objęcia posady pierwszego trenera jest Luis Enrique, znany z prowadzenia FC Barcelony. Wiele wskazuje na to, że przedstawiciele Bawarczyków już w środę spotkają się z Hiszpanem, aby porozmawiać o ewentualnej współpracy. 47-letni trener jest bezrobotny, dlatego w każdej chwili mógłby objąć Bayern Monachium. Będziemy bacznie śledzić temat zatrudnienia nowego trenera mistrzów Niemiec.

źródło: transfery.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *