Maciej Bartosz zwolniony z Niecieczy!

piłka nożna - mecze
fot. pilka24.com.pl

Maciej Bartoszek zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami został zwolniony z funkcji pierwszego trenera Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Zespół pod wodzą szkoleniowca przegrał pierwsze dwa spotkania Lotto Ekstraklasy w rundzie wiosennej.

– Los Bartoszka był już rzekomo przesądzony po pierwszej wiosennej kolejce, gdy „Słonie” przegrały u siebie z Koroną Kielce 0:3. W poniedziałek również w tych samych rozmiarach zespół z Niecieczy przegrał z Górnikiem Zabrze na wyjeździe i we wtorek zarząd klubu podjął decyzję o zwolnieniu trenera – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rzecznik prasowy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza nie chciał potwierdzić tych doniesień, jednak sam trener potwierdził dziennikarzom zapinamypasy.pl, że pożegnał się z posadą szkoleniowca ekstraklasowego zespołu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Bartoszek był wybrany najlepszym trenerem poprzedniego sezonu w LOTTO Ekstraklasie po zajęciu 5. miejsca z Koroną Kielce, jednak zastąpił go Gino Lettieri. Pracę w Bruk-Becie rozpoczął 20 września 2017 r. i prowadził ją w 15 meczach (14 w lidze). Zespół pod jego wodzą wygrał cztery z nich, a ponadto odpadł w 1/8 finału Pucharu Polski z Chojniczanką – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *