Maciej Makuszewski wraca do zdrowia!

polska
fot. pilka24.com.pl

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z Rzymu, gdzie w ostatnich dniach szczegółowe badania przechodził Maciej Makuszewski. Okazuje się, że rehabilitacja pomocnika reprezentacji Polski przebiega zgodnie z planem, dlatego zawodnik otrzymał zgodę na treningi z większymi obciążeniami.

– Skrzydłowy reprezentacji Polski spotkał się z profesorem Pier Paolo Marianim, który kilka tygodni wcześniej operował go w stolicy Italii. W rzymskiej klinice Villa Stuart miał przejść kontrolne badania więzadeł u jednego z największych fachowców w tej dziedzinie na świecie. Nic dziwnego, że z kliniki położonej nieopodal Stadio Olimpico Makuszewski wyjeżdżał z uśmiechem i dużym optymizmem. Włoski doktor po spotkaniu kontrolnym wyraził zgodę, aby pomocnik Kolejorza zaczął już truchtać – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Kiedy Makuszewski wróci do treningów?

Na chwilę obecną lekarz i sam zainteresowany nie zamierzają deklarować konkretnej daty powrotu na boisko. Za miesiąc odbędzie się kolejna konsultacja medyczna Macieja Makuszewskiego, po której będzie można powiedzieć zdecydowanie więcej. –  Nie poddam się. Słowa wsparcia, motywacji, wiary we wszystkich ludzi, którzy na mnie liczą jest ogromna. Dzięki temu okres rehabilitacji jest dla mnie łatwiejszy – przyznał niedawno Makuszewski dziennikarzowi LechTV.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *