Maciej Skorża pozostaje trenerem Pogoni Szczecin

Pogoń SzczecinMaciej Skorża będzie kontynuował swoją pracę w zespole Pogoni Szczecin. Przedstawiciele klubu podjęli taką decyzję po poniedziałkowych rozmowach. Zdecydowano się zwolnić jedynie trenera od przygotowania fizycznego, Paolo Terziottiego – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

– Po sobotniej porażce z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza (2:3) przeniesiono godzinę poniedziałkowych zajęć z 16 na 13, jednak trening i tak nie rozpoczął się punktualnie. Drużyna wyszła z szatni z około godzinnym opóźnieniem z powodu rozmowy na temat ostatnich wyników. Zajęcia biegowe poza obiektami przy Twardowskiego prowadził Rafał Janas, Skorża został w klubie – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Tymczasem piłkarze mieli w ostatnim czasie narzekać na trenera od przygotowania fizycznego, który na zajęciach preferował pracę na gumach i z ciężarem własnego ciała. Wcześniejszy szkoleniowiec stawiał na sztangi, co bardziej pasowało Portowcom. – Zawodnicy narzekali na zmianę, nie czuli się dobrze po zajęciach u Terziottiego, co było widać na boisku – czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Ostatecznie z funkcji trenera od przygotowania fizycznego zwolniono Paolo Terziottiego, a Maciej Skorża pozostał szkoleniowcem Pogoni. Szczecinianie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, dlatego mają jeszcze co odrabiać.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *