Macron nowym partnerem technicznym Lecha Poznań

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Lech Poznań zmienia partnera technicznego. Od sezonu 2018/2019 piłkarze Kolejorza będą ubierani przez firmę Macron, która podpisała pięcioletnią umowę z klubem.

– Jesteśmy firmą, która istnieje już ponad 40 lat, a od ponad dekady bardzo mocno koncentrujemy się na rozwijaniu swojej działalności na rynku światowym. Produkujemy odzież i sprzęt sportowy między innymi dla piłki nożnej, ręcznej, rugby, koszykówki, siatkówki czy biegania. Rok temu zostaliśmy oficjalnym partnerem UEFA dostarczającym sprzęt sportowy najmniejszym federacjom piłkarskim w Europie – opowiada Francesco Martinelli, przedstawiciel firmy Macron.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Działacze Lecha Poznań jako główny cel założyli sobie możliwość personalizacji koszulek. – Dla nas to bardzo ważna informacja, że współpracujemy ze sprawdzonym partnerem. Macron w Polsce nie jest jeszcze zbyt rozpoznawalną marką, ale jestem przekonany, że dzięki nam ulegnie to wyraźnej zmianie. Włosi współpracują z ponad 50 profesjonalnymi klubami, a pośród nich są takie jak Lazio, Deportivo czy Sporting. Dołączamy zatem do znakomitego grona i cieszymy się, że będziemy mogli zapewnić naszym drużynom i kibicom najwyższej jakości produkty – przyznał dyrektor handlu w Lechu Poznań, Marcin Wierzejewski.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *