Makuszewski w kadrze: Ogromna radość i zaszczyt

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

Maciej Makuszewski jest jednym z zawodników, którzy znaleźli się wśród powołanych do reprezentacji Polski prowadzonej przez trenera Adama Nawałkę. Sam piłkarz nie ukrywa, że jest w szoku, choć na powołanie w pełni zasłużył. Od początku sezonu jest bardzo ważnym graczem w ekipie trenera Nenada Bjelicy.

– Ogromna radość, honor i zaszczyt. Te powołanie to także wspaniała niespodzianka i nagroda. Powiem szczerze, że od jakiegoś czasu nie myślałem już na poważnie o tym, że mogę trafić do kadry Polski, bo to jest w końcu jedna z najlepszych reprezentacji na świecie. Mamy w składzie bardzo dobrych piłkarzy, drużyna radzi sobie świetnie, jest o krok od wywalczenia awansu na mistrzostwa świata w Rosji. Dlatego bardzo cieszę się z tego powołania. Jest to dla mnie olbrzymie wyróżnienie – powiedział Maciej Makuszewski w rozmowie z dziennikarzem serwisu internetowego laczynaspilka.pl.

– Cały czas jestem pozytywnie zaskoczony i cieszę się niezmiernie. Od kilku tygodni osoby ze sztabu Lecha Poznań i koledzy z drużyny mówili na mnie „reprezentant” i zapewniali, że jeśli nadal będę w takiej formie, to dostanę powołanie. Oczywiście, to wszystko było w formie żartów, ale bardzo pozytywnych. Im było bliżej nominacji, tym częściej dostawałem sygnały, że jestem obserwowany – dodał zawodnik Kolejorza.

źródło: laczynaspilka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *