Manchester United złożył ofertę transferu Sergio Ramosa

manchester_united
fot. worldsoccertalk.com

Coraz więcej wskazuje na to, że Sergio Ramos ostatecznie pożegna się z zespołem Realu Madryt. Dziennikarze stacji Sky Sports poinformowali w poniedziałek wieczorem o oficjalnej ofercie transferu złożonej przez przedstawicieli Manchesteru United.

Przypomnijmy, że w zagranicznych mediach od dłuższego czasu spekuluje się na temat ewentualnego odejścia Sergio Ramosa z Realu Madryt. Środkowy obrońca reprezentacji Hiszpanii nie może porozumieć się w kwestii indywidualnego kontraktu, dlatego poważnie zastanawia się nad zmianą otoczenia. Tymczasem dziennikarze stacji Sky Sports poinformowali właśnie, że Manchester United złożył oficjalną ofertę transferu opiewającą na 40 milionów euro.

To jednak nie koniec doniesień brytyjskich mediów, które twierdzą, że 29-letni zawodnik miał zakomunikować władzom Realu Madryt chęć transferu do Manchesteru United. Będziemy oczywiście bacznie przyglądać się dalszym ruchom w tej sprawie, tym bardziej, że Sergio Ramos reprezentuje barwy Królewskich od 2005 roku, kiedy to został pozyskany z Sevilli.

źródło: Sky Sports

Opublikowany w Bez kategorii