Mariusz Stępiński zostanie wypożyczony!

polska
fot. pilka24.com.pl

Wiele wskazuje na to, że Mariusz Stępiński pożegna się z zespołem FC Nantes. Napastnik reprezentacji Polski nie ma obecnie szans na regularne występy, dlatego najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do innego klubu. W grę wchodzi między innymi Chievo Werona – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

To jednak nie koniec. Agent Marcin Kubacki miał ostatnio rozmawiać również z przedstawicielami Lechii Gdańsk oraz Legii Warszawa, dlatego niewykluczony jest powrót Mariusza Stępińskiego na boiska Lotto Ekstraklasy. – Do Lechii Stępiński raczej nie trafi, bo problemem jest jego wynagrodzenie. W Nantes piłkarz zarabiał 30 tys. euro netto miesięcznie. W Polsce tyle mogłaby mu zaoferować ewentualnie jedynie Legia. Tyle że w wypadku warszawskiego klubu kwestie związane z transferami zależą od wyniku rewanżu z Sheriffem Tyraspol – możemy przeczytać w materiale Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Sytuacja Mariusza Stępińskiego we francuskim Nantes nie wygląda najlepiej. Polak ostatnim meczy z Troyes wszedł dopiero w doliczonym czasie gry. – W dwóch wcześniejszych nie pojawił się na boisku, raz nie znalazł się nawet w kadrze meczowej. W klubie Waldemara Kity początkowo grał regularnie, ale wiosną poszedł w odstawkę. Latem w klubie zmienił się trener, ale nowy szkoleniowiec, słynny Claudio Ranieri, też nie ma przekonania do naszego rodaka – podsumowano.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *