Marko Pjaca po operacji kolana!

Nie mamy najlepszych wiadomości dla kibiców Juventusu Turyn. Okazuje się, że przedstawiciele klubu w najbliższym czasie nie będą mogli skorzystać z usług Marko Pjacy. Chorwat przeszedł operację prawego kolana, dlatego teraz czeka go dłuższa przerwa – informują lokalne media.

Przypomnijmy, że Marko Pjaca nabawił się poważnej kontuzji kolana w trakcie towarzyskiego meczu reprezentacji Chorwacji z Estonią.  Młody pomocnik musiał opuścić boisko w trakcie drugiej połowy, a szczegółowe badania wykazały uszkodzenie więzadeł krzyżowych w prawym kolanie. To oznaczało, że 21-latek musi położyć się na stole operacyjnym.

Marko Pjaca jest już po zabiegu chirurgicznym, który przeszedł bez żadnych komplikacji. Teraz przed zawodnikiem okres długiej rehabilitacji. Na oficjalnej stronie internetowej Juventusu Turyn możemy przeczytać komunikat o tym, że Chorwat do treningów z pełnymi obciążeniami wróci dopiero za pół roku.

Tym samym kończy się jego debiutancki sezon w zespole Starej Damy. 21-letni Marko Pjaca trafił do Juventusu w lipcu ubiegłego roku z Dinama Zagrzeb. W obecnym sezonie wystąpił łącznie w dwudziestu dwóch spotkaniach, zdobywając w nich trzy bramki i notując jedną asystę. To z pewnością spore osłabienie Juventusu.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *