Marko Vesović nowym piłkarzem Legii Warszawa

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Działacze Legii Warszawa zakontraktowali właśnie kolejnego zawodnika. Tym razem umowę z liderem Lotto Ekstraklasy podpisał Marko Vesović reprezentujący barwy chorwackiej Rijeki.

– Oglądałem Marko Vešovicia przez kilka lat w Rijece. Również w ubiegłym sezonie, kiedy zdobył z klubem mistrzostwo i puchar. Grał na prawej obronie i prawej pomocy, w reprezentacji występował również na lewym skrzydle. W meczach na szczycie z Dinamem Zagrzeb zdarzyło się nawet, że wystąpił z lewej strony obrony i spisywał się bardzo dobrze. Pozyskaliśmy piłkarza, który ma dużo jakości, może występować na wielu pozycjach i w wielu systemach – powiedział dyrektor techniczny Ivan Kepcija cytowany przez dziennikarzy serwisu internetowego legia.net.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Marko Vesović przeszedł już testy medyczne, a następnie podpisał 3,5-letni kontrakt z Legią Warszawa Nieoficjalnie mówi się, że reprezentant Czarnogóry kosztował około 400 tysięcy euro i tyle samo rocznie będzie zarabiać. – Dla mnie był zdecydowanie najlepszym piłkarzem Rijeki w ostatnim sezonie. Niewiarygodny charakter, jego umiejętności w szybkiej, bezpośredniej grze są bardzo wysokie. Nasi kibice powinni go pokochać – podsumował trener Romeo Jozak.

źródło: legia.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *