Matej Palcić na testach w Wiśle Kraków

Wisła Kraków
fot. google.com

Działacze Wisły Kraków mogą już wkrótce zakontraktować bardzo ciekawego zawodnika. Okazuje się, że na testach medycznych w drużynie Białej Gwiazdy przebywa Matej Palcić reprezentujący barwy słoweńskiego NK Koper – poinformowali dziennikarze serwisu internetowego wislaportal.pl.

– Palčič to jednokrotny reprezentant Słowenii, zagrał bowiem w czerwcu ubiegłego roku w meczu eliminacji MŚ przeciwko Malcie. Bez wątpienia jednak jego największym sukcesem klubowym – poza zeszłorocznym mistrzostwem Słowenii – jest awans z NK Maribor do Ligi Mistrzów, choć w tej nie dane my było wystąpić. W sierpniu 2017 roku Maribor pozyskał bowiem ze Standardu Liège Martina Mileca i to on został etatowym prawym obrońcą aktualnego mistrza Słowenii. Z tego też powodu, NK Maribor dał Palčičowi wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu – możemy przeczytać w serwisie internetowym wislaportal.pl.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Warto w tym momencie dodać, że jednokrotny reprezentant Słowenii miał już oferty z klubów ligi greckiej. Swego czasu mówiło się o prawdopodobnym transferze do AE Larissa. W najbliższych dniach powinien jednak związać się kontraktem z Wisłą Kraków. Będziemy śledzić jego sytuację na bieżąco.

źródło: wislaportal.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *