Mateo Kovacić w Juventusie Turyn? Zainteresowanie transferem

Juventus Turyn
fot. google.com

Latem 2015 roku możemy spodziewać się sporych roszad w zespole Juventusu Turyn. Z zespołem może pożegnać się kilku czołowych zawodników, dlatego działacze klubu przygotowują się na taką ewentualność poszukując ich następców – czytamy na stronie internetowej gazzetta.it.

Jednym z piłkarzy, którzy mogą w najbliższych dniach oficjalnie odejść z Juventusu Turyn jest Andrea Pirlo, który najprawdopodobniej trafi do amerykańskiej MLS. To jednak nie koniec problemów, ponieważ z drużyną pożegnał się już Carlos Tevez. Gdyby komuś było mało, to angielskie media wspominały także o ewentualnym odejściu Arturo Vidala, który interesują się włodarze Arsenalu Londyn.

Trudna sytuacja wymusza więc na włodarzach Juventusu Turyn poszukiwanie następców. Tymczasem na stronie internetowej gazzetta.it możemy przeczytać, że na celowniku klubu znalazł się Mateo Kovacić z Interu Mediolan. Włosi są skłonni sprzedać reprezentanta Chorwacji za 30 milionów euro, ale napięte stosunki pomiędzy klubami mogą ostatecznie zablokować jego transfer.

źródło: gazzetta.it

Opublikowany w Bez kategorii