Mathieu Flamini odchodzi z Arsenalu!

fot. telegraph.co.uk
fot. telegraph.co.uk

Wszystko wskazuje na to, że przedstawiciele Arsenalu Londyn pożegnają się już niebawem z kolejnym zawodnikiem. Dziennikarzom stacji ESPN udało się dowiedzieć, że kontraktu z Kanonierami najprawdopodobniej nie przedłuży Mathieu Flamini, co oznacza, że już teraz rozgląda się za nowym pracodawcą.

Mathieu Flamini jest związany kontraktem z Arsenalem Londyn do czerwca 2016 roku. Wiele wskazuje na to, że nie dojdzie do podpisania nowej umowy, dlatego 32-letni piłkarz najprawdopodobniej pożegna się z ekipą Kanonierów. Przedstawiciele klubu nie są zainteresowani przedłużeniem kontraktu, ponieważ piłkarz jest ostatnio tylko rezerwowym, a nie tak dawno zakontraktowali Mohameda Elneny grającego w ekipie FC Basel.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Mathieu Flamini może tym samym rozglądać się za nowym klubem, choć nie można wykluczyć, że skupi się na prowadzeniu własnej firmy. 32-letni wychowanek Olympique Marsylia trafił do Arseanlu Londyn w 2004 roku, a w międzyczasie reprezentował barwy AC Milan. Środkowy pomocnik w obecnym sezonie wystąpił łącznie w dwudziestu jeden spotkaniach Kanonierów, w których zdobył dwa gole. Na boiskach przebywał przez 1542 minuty.

źródło: ESPN