Mats Hummels odchodzi do Bayernu Monachium!

Borussia Dortmund
fot. google.com

Wszystko wskazuje na to, że Mats Hummels ostatecznie pożegna się z zespołem Borussii Dortmund. Oficjalna strona internetowa niemieckiego klubu poinformowała, że środkowy obrońca poprosił władze klubu o transfer do Bayernu Monachium.

W kuluarach od dłuższego czasu spekulowano na temat odejścia Matsa Hummelsa z zespołu Borussii Dortmund. Okazuje się, że transferem środkowego obrońcy reprezentacji Niemiec poważnie zainteresowani są działacze Bayernu Monachium, którzy dopną swego i sprowadzą defensora do siebie. Na oficjalnej stronie internetowej Borussii Dortmund opublikowano bowiem komunikat mówiący o tym, że Mats Hummels poprosił działaczy klubu o zgodę na transfer do Bayernu Monachium.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Zaplanowałem datę podania mojej decyzji, na razie jednak pozostawiam ją dla siebie. Kosztuje mnie to pół godziny przed snem każdej nocy – powiedział nie tak dawno Mats Hummels. Teraz wszystko wskazuje na to, że 27-letni obrońca przeniesie się do lokalnego rywala. Borussia Dortmund zaznaczyła jednak, że do tej pory nie otrzymała żadnej propozycji transferu, a kontrakt reprezentanta Niemiec wygasa w czerwcu 2017 roku. To ostatnia szansa na zarobienie sporej sumy pieniędzy.

źródło: transfery.info