Mchitarjan o krok od transferu do Manchesteru United

Manchester United
fot. google.com

Coraz więcej wskazuje na to, że Henrik Mchitarjan już niebawem zmieni klub. Pamiętajmy bowiem, że jego usługami poważnie zainteresowali się przedstawiciele Manchesteru United, a głos w sprawie zabrał prezes wicemistrzów Niemiec, Hans-Joachin Watzke.

Henrik Mchitarjan jest bez dwóch zdań jedną z kluczowych postaci w zespole Borussii Dortmund, a jednocześnie wyróżniającym się zawodnikiem w niemieckiej Bundeslidze. Bardzo dobra dyspozycja reprezentanta Armenii spowodowała, że znalazł się w kręgu zainteresowań Manchesteru United. Władze klubu z Old Trafford od dłuższego czasu negocjują warunki ewentualnego transferu, a ostatnia oferta została przez Niemców odrzucona.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Manchester naprawdę znacząco poprawił swoją ofertę. Teraz będziemy analizować wszystkie możliwe aspekty takiego ruchu i dopiero po tym jak będziemy mieli w ręku wszystkie dane, wtedy podejmiemy decyzję – powiedział prezydent Borussii Dortmund cytowany przez dziennikarzy portalu internetowego pilkanozna.pl. Po takiej wypowiedzi można wywnioskować, że Ormianin jest coraz bliżej zmiany klubu. Dodajmy, że klub wycenia go na około 30 milionów euro.

źródło: pilkanozna.pl