Mecze na żywo dziś w TV – 03.09.2017. Piłka Nożna

mecze na żywo dziś tv
fot. lechita.net

Czas na kolejną dawkę piłkarskich emocji. W najbliższą niedzielę 3 września zostaną bowiem rozegrane ciekawie zapowiadające się mecze piłki nożnej, które obejrzymy na żywo w telewizji. Tradycyjnie na stronie internetowej pilka24.com.pl możecie sprawdzić plan transmisji. Czas start!

Na dobry początek emocjonować będziemy się spotkaniem pierwszej ligi polskiej, w którym zawodnicy Chrobrego Głogów zmierzą się przed własną publicznością z zespołem Miedzi Legnica. Bezpośrednia transmisja z tego widowiska na kanale Polsat Sport. Wieczorem tradycyjnie czekają nas starcia eliminacyjne do Mistrzostw Świata.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Od godziny 18:00 na antenie Polsat Sport Extra zobaczymy w akcji zawodników Holandii i Bułgarii, a równolegle będzie można obejrzeć na żywo również starcie Białorusinów ze Szwedami. Wieczorem przeniesiemy się na Węgry, gdzie miejscowa reprezentacja powalczy z Portugalią. Zainteresowanych odsyłamy już teraz do Polsat Sport Extra. Na godzinę 20:45 w Polsat Sport News będzie natomiast okazja obejrzeć w akcji graczy z Grecji i Belgii. Emocje gwarantowane!

Plan transmisji meczów na żywo z 03.09.2017:

12:30 | Chrobry Głogów – Miedź Legnica (Polsat Sport)
18:00 | Holandia – Bułgaria (Polsat Sport Extra)
18:00 | Białoruś – Szwecja (Polsat Sport News)
20:45 | Węgry – Portugalia (Polsat Sport Extra)
20:45 | Grecja – Belgia (Polsat Sport News)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *