Mecze na żywo dziś w TV – 03.09.2017. Eliminacje MŚ

mecze na żywo dziś tv
fot. lechita.net

Czas na kolejną dawkę piłkarskich emocji. W najbliższy poniedziałek 4 września zostaną bowiem rozegrane ciekawie zapowiadające się mecze piłki nożnej, które obejrzymy na żywo w telewizji. Tradycyjnie na stronie internetowej pilka24.com.pl możecie sprawdzić plan transmisji. Czas start!

Na dobry początek przeniesiemy się na wschód Europy. Od godziny 18:00 emocjonować będziemy się spotkaniem eliminacji Mistrzostw Świata, w którym reprezentacja Armenii zmierzy się przed własną publicznością z Danią. Bezpośrednia transmisja z tego widowiska na kanale Polsat Sport Extra. Równolegle w Polsat Sport News obejrzymy natomiast pojedynek Azerbejdżanu z San Marino.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tego dnia zostanie również pokazany na żywo mecz Polska – Kazachstan na PGE Narodowym w Warszawie. Podopieczni trenera Adama Nawałki będą chcieli zrehabilitować się za dotkliwą porażkę 0-4 z Duńczykami. Transmisja meczu Polska – Kazachstan w Polsat i Polsat Sport. Równolegle odbędą się również jeszcze dwa inne pojedynki – Anglicy zmierzą się ze Słowakami, a domowym przeciwnikiem Czarnogóry będzie reprezentacja Rumunii. Emocje gwarantowane!

Mecze na żywo dziś w TV – 04.09.2017:

18:00 | Armenia – Dania (Polsat Sport Extra)
18:00 | Azerbejdżan – San Marino (Polsat Sport News)
20:45 | Polska – Kazachstan (Polsat, Polsat Sport)
20:45 | Anglia – Słowacja (Polsat Sport Extra)
20:45 | Czarnogóra – Rumunia (Polsat Sport News)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *