Mecze na żywo dziś w TV – 05.10.2017. Eliminacje MŚ

mecze na żywo dziś tv
fot. lechita.net

Spragnieni piłkarskich emocji? Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość! W czwartek 4 października 2017 roku zostaną rozegrane ciekawie zapowiadające się mecze, które będziecie mogli obejrzeć na żywo w interencie. Tradycyjnie w serwisie internetowym pilka24.com.pl możecie sprawdzić plan transmisji.

Na dobry początek czeka nas mecz reprezentacji Polski z Armenią w eliminacjach Mistrzostw Świata. Podopieczni trenera Adama Nawałki już w czwartek mogą wywalczyć awans na mundial, jednak przede wszystkim muszą pokonać rywali. Bezpośrednia transmisja z tego widowiska na kanałach Polsat i Polsat Sport. Równolegle na antenie Polsat Sport Extra obejrzycie starcie Azerbejdżanu z Czechami.

Wieczorem znakomicie zapowiada nam się starcie naszych grupowych rywali, ponieważ na przeciwko siebie staną piłkarze Czarnogóry i Danii. Zainteresowanych odsyłamy do oglądania Polsatu Sport. Z uwagą będziemy śledzili również poczynania Anglików i Niemców. Brytyjczycy zmierzą się przed własną publicznością ze Słowenią, natomiast wyjazdowym rywalem Niemców będzie Irlandia Północna.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Na koniec przeniesiemy się jeszcze do Ameryki Południowej. Boliwijczycy zagrają z faworyzowanymi Brazylijczykami, natomiast Wenezuela powalczy o eliminacyjne punkty z Urugwajem. Oba mecze zobaczymy na żywo kolejno w Eleven Sport i Eleven. Emocje gwarantowane!

Plan transmisji meczów na żywo z 05.10.2017:

18:00 | Armenia – Polska (Polsat, Polsat Sport)
18:00 | Azerbejdżan – Czechy (Polsat Sport Extra)
20:45 | Czarnogóra – Dania (Polsat Sport)
20:45 | Anglia – Słowenia (Polsat Sport Fight)
20:45 | Irlandia Północna – Niemcy (Polsat Sport News)
22:00 | Boliwia – Brazylia (Eleven Sports)
23:00 | Wenezuela – Urugwaj (Eleven)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *