Mecze na żywo dziś w TV – 06.09.2018. Piłka nożna

mecze na żywo dziś tv
fot. lechita.net

Spragnieni piłkarskich emocji? To bardzo dobrze! W czwartek 6 września 2018 roku będziemy mieli okazję wspólnie emocjonować się meczami piłki nożnej, które będziecie mogli obejrzeć na żywo w telewizji. Tradycyjnie na stronie internetowej pilka24.com.pl możecie sprawdzić plan transmisji. Do dzieła!

Przed nami ciekawie zapowiadające się spotkania w Lidze Narodów. Na godzinę 16:00 zaplanowano spotkanie reprezentacji Kazachstanu, która zmierzy się z zespołem Gruzji. Bezpośrednią transmisję z tego widowiska przeprowadzi stacja Polsat Sport. To oczywiście nie koniec emocji. Wieczorem z uwagą będziemy śledzić starcie Niemców. Nasi zachodni sąsiedzi powalczą u siebie z Francją, a mecz na żywo będziecie mogli obejrzeć w Polsat Sport, a także TVP Sport.

O tej samej porze kanał Polsat Sport Extra pokaże również pojedynek Walijczyków z Irlandczykami, a na koniec polecamy Wam jeszcze spotkanie reprezentacji Czech, która zagra przed własną publicznością z Ukrainą. Mecz na żywo w Polsacie Sport News. Emocje gwarantowane!

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Plan transmisji meczów na żywo z 06.09.2018

16:00 | Kazachstan – Gruzja (Polsat Sport)
20:45 | Niemcy – Francja (Polsat Sport, TVP Sport)
20:45 | Walia – Irlandia (Polsat Sport Extra)
20:45 | Czechy – Ukraina (Polsat Sport News)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *