Mecze na żywo dziś w TV – 07.09.2018. Piłka nożna

mecze na żywo dziś tv
fot. lechita.net

Spragnieni piłkarskich emocji? To bardzo dobrze! W piątek 7 września 2018 roku będziemy mieli okazję wspólnie emocjonować się meczami piłki nożnej, które będziecie mogli obejrzeć na żywo w telewizji. Tradycyjnie na stronie internetowej pilka24.com.pl możecie sprawdzić plan transmisji. Do dzieła!

Dzisiejsze zmagania rozpoczniemy spotkaniem eliminacji młodzieżowej reprezentacji Polski. Podopieczni trenera Czesława Michniewicza zmierzą się przed własną publicznością z zespołem Wysp Owczych, a bezpośrednia transmisja z tego widowiska na kanale Polsat Sport Extra. Równolegle na kanale Polsat Sport News obejrzycie starcie Ligi Narodów, w którym na przeciwko siebie staną piłkarze Azerbejdżanu i Kosowa.

Piłkarskich emocji nie zabraknie również wieczorem. Na godzinę 20:45 zaplanowano spotkanie reprezentacji Polski. Podopieczni trenera Jerzego Brzęczka zagrają na wyjeździe z Włochami, a mecz na żywo obejrzycie na kanale Polsat Sport. Równolegle zostaną również pokazane dwa inne pojedynki – Rumunii zmierzą się z Czarnogórą, a reprezentacja Turcji sprawdzi się na tle nieobliczalnych Rosjan. Emocje gwarantowane!

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Plan transmisji meczów na żywo z 07.09.2018

18:00 | Polska U21 – Wyspy Owcze U21 (Polsat Sport Extra)
18:00 | Azerbejdżan – Kosowo (Polsat Sport News)
18:45 | Niemcy U21 – Meksyk U21 (Eurosport 1)
20:45 | Rumunia – Czarnogóra (Polsat Sport News)
20:45 | Włochy – Polska (Polsat Sport)
20:45 | Turcja – Rosja (Polsat Sport Extra)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *