Mecze na żywo dziś w TV – 14.10.2018. Piłka nożna

mecze na żywo dziś tv
fot. lechita.net

Spragnieni piłkarskich emocji? To bardzo dobrze! W niedzielę 14 października 2018 roku będziemy mieli okazję wspólnie emocjonować się meczami piłki nożnej, które będziecie mogli obejrzeć na żywo w telewizji. Tradycyjnie na stronie internetowej pilka24.com.pl możecie sprawdzić plan transmisji. Do dzieła!

Dzisiejsze spotkania rozpoczniemy punktualnie o godzinie 15:00. Wówczas piłkarska reprezentacja Rumunii zagra przed własną publicznością z Serbią. Bezpośrednia transmisja z tego widowiska na kanale Polsat Sport News. Nieco później będziemy emocjonować się starciem Rosjan. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Turcja, a mecz na żywo obejrzycie w Polsacie Sport Extra.

Nas jednak najbardziej interesować będzie spotkanie reprezentacji Polski. Podopieczni trenera Jerzego Brzęczka zmierzą się z Włochami. Na relację z tego widowiska zapraszamy do TVP 1, TVP Sport, a także do Polsatu Sport. Na koniec dnia przeniesiemy się jeszcze na Litwę, gdzie tamtejsza kadra podejmie Czarnogórców. Mecz na żywo będzie można obejrzeć w Polsacie Sport Extra.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Plan transmisji meczów na żywo z 14.10.2018

15:00 | Rumunia – Serbia (Polsat Sport News)
18:00 | Rosja – Turcja (Polsat Sport Extra)
20:45 | Polska – Włochy (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport)
20:45 | Litwa – Czarnogóra (Polsat Sport Extra)
20:45 | Izrael – Albania (Polsat Sport News)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *