Mecze na żywo dziś w TV – 14.11.2017. Piłka nożna

mecze na żywo dziś tv
fot. lechita.net

Spragnieni piłkarskich emocji? Na ich brak nie będziecie narzekać w najbliższy wtorek 14 listopada, kiedy zaplanowano ciekawie zapowiadające się mecze piłki nożnej, które zobaczycie na żywo w telewizji. Tradycyjnie na stronie internetowej pilka24.com.pl możecie sprawdzić plan transmisji. Do dzieła!

Dzisiejsze zmagania rozpoczniemy o godzinie 18:00. Wówczas młodzieżowa reprezentacja Polski do 21 lat zagra eliminacyjny mecz z silnymi Duńczykami. Podopieczni trenera Czesława Michniewicza będą mogli zrehabilitować się za wyjazdowy remis z Wyspami Owczymi. Bezpośrednia transmisja z tego widowiska w Polsat Sport.

Z uwagą będziemy śledzili poczynania piłkarskiej reprezentacji Rosji. Gospodarze przyszłorocznego mundialu zmierzą się przed własną publicznością z zespołem Hiszpanii. Mecz zostanie pokazany na żywo w Polsat Sport News. Godzinę później na antenie Polsat Sport zobaczymy w akcji graczy Irlandii i Danii, natomiast TVP Sport pokaże na żywo mecz Niemców przeciwko Francuzom. Takiego pojedynku nie trzeba nikomu reklamować!

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Plan transmisji meczów na żywo z 14.11.2017

18:00 | Polska U21 – Dania U21 (Polsat Sport)
19:45 | Rosja – Hiszpania (Polsat Sport News)
20:45 | Irlandia – Dania (Polsat Sport)
20:45 | Niemcy – Francja (TVP Sport)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *