Mecze na żywo dziś w TV – 17.11.2018. Piłka nożna

mecze na żywo dziś tv
fot. lechita.net

Spragnieni piłkarskich emocji? To bardzo dobrze! W sobotę 17 listopada 2018 roku będziemy mieli okazję wspólnie emocjonować się meczami piłki nożnej, które będziecie mogli obejrzeć na żywo w telewizji. Tradycyjnie na stronie internetowej pilka24.com.pl możecie sprawdzić plan transmisji. Do dzieła!

Przed nami ciekawie zapowiadające się spotkania, które będzie można obejrzeć na żywo w telewizji. Na godzinę 12:30 zaplanowano ciekawie zapowiadające się starcie pierwszej ligi polskiej, w którym zawodnicy Garbarni Kraków zmierzą się przed własną publicznością z zespołem Warty Poznań. Bezpośrednia transmisja z tego widowiska na kanale Polsat Sport Extra. Nieco później rozpocznie się starcie Ligi Narodów pomiędzy Serbią a Czarnogórą. Mecz na żywo obejrzycie w Polsacie Sport News.

Z uwagą będziemy na pewno śledzili poczynania Turków. Tym razem ich przeciwnikiem będzie Szwecja, a relację z tego widowiska przeprowadzi Polsat Sport Extra. Z kolei na godzinę 20:45 zaplanowano pojedynek naszej grupy w Lidze Narodów, a na przeciwko siebie staną Włosi i Portugalczycy. Mecz na żywo obejrzycie w Polsacie Sport.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Plan transmisji meczów na żywo z 17.11.2018

12:30 | Garbarnia Kraków – Warta Poznań (Polsat Sport Extra)
15:00 | Serbia – Czarnogóra (Polsat Sport News)
18:00 | Turcja – Szwecja (Polsat Sport Extra)
18:00 | Azerbejdżan – Wyspy Owce (Polsat Sport News)
20:45 | Włochy – Portugalia (Polsat Sport)
20:45 | Albania – Szkocja (Polsat Sport News)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *