Mecze na żywo dziś w TV – 28.06.2018. Piłka nożna

mecze na żywo dziś tv
fot. lechita.net

Czas na kolejną dawkę piłkarskich emocji. W najbliższy czwartek 28 czerwca czerwca 2018 roku zostaną rozegrane ciekawie zapowiadające się mecze piłki nożnej, które obejrzymy na żywo w telewizji. Oczywiście na stronie internetowej pilka24.com.pl przygotowaliśmy dla Was plan transmisji. Zobaczcie koniecznie!

Czwartkowe zmagania rozpoczniemy od ostatniego spotkania reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji. Podopieczni trenera Adama Nawałki w ramach rozgrywek grupowych zmierzą się z Japonią, która wciąż walczy o awans do fazy pucharowej. Mecz na żywo będzie można obejrzeć w stacji TVP 1. Równolegle odbędzie się również drugie starcie naszej grupy, a na przeciwko siebie staną drużyny z Senegalu i Kolumbii. Bezpośrednia transmisja z tego widowiska na kanale TVP 2.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Pozostałe dwa mecze odbędą się o godzinie 20:00. Ciekawie będzie na pewno w starciu reprezentacji Anglii z Belgią. Na mecz zapraszamy do TVP 1. Z kolei o pierwsze punkty na mundialu powalczy Panama. Kadra z Ameryki Środkowej zagra na pożegnanie z Tunezją. Mecz na żywo obejrzycie w TVP 2. Emocje mamy zatem zagwarantowane!

Plan transmisji meczów na żywo z 28.06.2018

16:00 | Japonia – Polska (TVP 1)
16:00 | Senegal – Kolumbia (TVP 2)
20:00 | Anglia – Belgia (TVP 1)
20:00 | Panama – Tunezja (TVP 2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *