Czy Michał Kucharczyk odejdzie z Legii Warszawa?

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Coraz więcej wskazuje na to, że Michał Kucharczyk już niebawem pożegna się z zespołem Legii Warszawa. Okazuje się, że skrzydłowy znalazł się w kręgu zainteresowań jednego z rosyjskich klubów, co potwierdził już nawet agent zawodnika – czytamy w serwisie internetowym firsteleven.com.

Dziennikarzom udało się ustalić, że Michał Kucharczyk otrzymał ciekawą ofertę transferu do jednego z klubów ligi rosyjskich, co na Twitterze potwierdził jego menadżer Cezary Kucharski. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Rosjanie mieli zaoferować Legii Warszawa ponad jeden milion euro, dlatego nie można wykluczyć, że skrzydłowy reprezentacji Polski wkrótce pożegna się z Łazienkowska.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Michał Kucharczyk w rundzie jesiennej wystąpił w czternastu spotkaniach Lotto Ekstraklasy, w których strzelił dwa gole i zanotował jedną asystę. Legionista trafił również do siatki w eliminacjach i fazie grupowej Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, że Michał Kucharczyk trafił na Łazienkowską w 2009 roku. Od tego momentu wystąpił w dwustu sześćdziesięciu spotkaniach, w których zdobył pięćdziesiąt bramek. Będziemy bacznie przyglądali się całej sytuacji i informowali Was na bieżąco o ewentualnym transferze Michała Kucharczyka do ligi rosyjskiej.

źródło: firsteleven.com