Michał Pazdan nie myśli o transferze!

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Wiele wskazuje na to, że Michał Pazdan będzie w rundzie wiosennej nadal reprezentował barwy Legii Warszawa. Sam zainteresowany w rozmowie z dziennikarką Przeglądu Sportowego przyznał, że stara się już nie nakręcać plotkami transferowymi.

– Życie mnie nauczyło, żeby niczym się nie nakręcać. Gdy pojechałem z Legią na obóz, nie miałem już żadnego ciśnienia na transfer. Zależało mi, by się dobrze przygotować. Runda jest krótka, zostały trzy miesiące. Poza tym czułem, że to może nie być dobry moment na zmiany, przecież niedługo są mistrzostwa świata. W Legii jestem już 2,5 roku, wiem jak wszystko funkcjonuje – powiedział Michał Pazdan w rozmowie z dziennikarką Przeglądu Sportowego.

Sam piłkarz jest dobrej myśli przed startem rundy wiosennej. – Ten okres przygotowawczy był szczególny. Na Florydzie mieliśmy kilka mocnych treningów, braliśmy też udział w wielu akcjach promocyjnych klubu, dużo podróżowaliśmy. W Hiszpanii był już obóz z prawdziwego zdarzenia – przyznał.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Potrzeba czasu, żeby wpoić niektóre automatyzmy przy przesuwaniu, pressingu czy przejściu z ataku do obrony. Poza tym zawsze można wrócić do bazowego ustawienia. W przypadku stopera różnice w zachowaniu może nie są wielkie, ale jednak są. Nie ma co dywagować, tylko robić to, co do nas należy – podsumował Michał Pazdan.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *