Milos Krasić odejdzie z Lechii Gdańsk?!

Lechia Gdańsk
fot. Google

Milos Krasić może już niebawem pożegnać się z zespołem Lechii Gdańsk. Z nieoficjalnych informacji wynika bowiem, że zawodnik miał otrzymać ciekawą propozycję z australijskiego Sydney FC. Głosy w tej sprawie są jednak podzielone.

Trener Piotr Nowak nie mógł skorzystać z usług Milosa Krasicia w piątkowym spotkaniu trzeciej kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk przegrała na wyjeździe 2-3 ze Śląskiem Wrocław. Szkoleniowiec gdańszczan argumentował to kontuzją Serba, który wypada z gry na maksymalnie cztery tygodnie.

Tymczasem użytkownik janekx89 za pośrednictwem Twittera przyznał, że Milos Krasić otrzymał kuszącą propozycję gry w australijskim Sydney FC, dlatego niewykluczone, że z niej skorzysta.

Innego zdania jest natomiast Mateusz Borek. – Moim zdaniem Krasić nie odchodzi do FC Sydney. Do Australii raczej na wakacje. Do Wro nie poleciał, bo doznał kontuzji. 3-4 tygodnie out – napisał dziennikarz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Będziemy na pewno bacznie przyglądali się całej sytuacji.

źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *