Mioduski: Nagy musi przemyśleć kilka spraw

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Dominik Nagy jest jednym z zawodników, którzy nie tak dawno zostali przesunięci do zespołu rezerw Legii Warszawa. Tymczasem głos w sprawie zabrał prezes Dariusz Mioduski, który w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego podkreślił, że Węgier musi przemyśleć kilka spraw.

Reprezentant Węgier w rozmowie z miejscowymi mediami przyznał, że domaga się odejścia z klubu. Takie słowa nie spodobały się przedstawicielom Legii Warszawa, którzy zdecydowali się przesunąć zawodnika do drugiej drużyny.

– Wspieram decyzję trenera Jozaka. Podobnie jak on uważam, ze Dominik powinien przemyśleć kilka spraw. Trener chce, żeby przede wszystkim oczyścił głowę. Ostatnio grał po prostu słabo. Nie był skupiony na futbolu – powiedział prezes Dariusz Mioduski w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego. – Żeby być gwiazdą, trzeba grać jak gwiazda. Robić różnicę, sprawiać, żeby cały zespół grał lepiej. Taki status nie bierze się z niczego, a Dominik ostatnio chyba trochę tak myślał, że będzie występował za zasługi. Za jakiś czas, jeśli udowodni na boisku swoją przydatność i wartość, może wrócić do zespołu – dodał po chwili.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Przypomnijmy, że Dominik Nagy trafił do Legii Warszawa zimą 2017 roku z Ferencvarosu Budapeszt. W obecnym sezonie zagrał w szesnastu spotkaniach, strzelając w nich trzy gole i notując jedną asystę.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *