Nabil Fekir na celowniku Juventusu Turyn

Juventus Turyn
fot. google.com

Nie od dzisiaj wiadome było, że przedstawiciele Juventusu Turyn zamierzają w letnim okienku transferowym sprowadzić do siebie Juliana Draxlera z Schalke 04 Gelsenkirchen. Reprezentant Niemiec ostatecznie nie trafi do Włoch, dlatego mistrzowie kraju rozglądają się za kolejnym zawodnikiem.

Dyrektor sportowy Juventusu Turyn od dłuższego czasu negocjował warunki transferu Juliana Draxlera reprezentującego barwy Schalke 04 Gelsenkirchen. Pomocnik reprezentacji Niemiec wraz z klubem nie zdecydowali się na przeprowadzkę do Włoch, dlatego mistrzowie kraju muszą pilnie znaleźć nowego zawodnika grającego w drugiej linii.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tymczasem dziennikarz Gianluca di Marzio poinformował, że na celowniku Juventusu Turyn znalazł się tym razem Nabil Fekir grający w drużynie Olympique Lyon. Piłkarz reprezentacji Francji jest kluczową postacią swojej ekipy, dlatego być może już niebawem 22-latek będzie miał okazję grać na boiskach włoskiej Serie A. Juventus chciałby kupić piłkarza jeszcze w sierpniu, ale jeśli nie zdąży, to do tematu ma wrócić w styczniu.

źródło: Gianluca di Marzio

Opublikowany w Bez kategorii