Naderwane więzadła Łukasza Piszczka

łukasz piszczek
fot. pilka24.com.pl

W ubiegłą niedzielę mieliśmy okazję wspólnie emocjonować się spotkaniem reprezentacji Polski z Czarnogórą w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Trener Adam Nawałka w przerwie musiał zmienić Łukasza Piszczka, który doznał kontuzji kolana. Prawy obrońca jest już po szczegółowych badaniach.

Łukasz Piszczek po jednym ze starć padł na murawę i został opatrzony przez lekarzy reprezentacji Polski. Piłkarz Borussii Dortmund wrócił do gry, jednak w przerwie został zmieniony przez Macieja Rybusa. Gracz Dynama Moskwa powędrował na lewą stronę obrony, a miejsce Piszczka zajął Bartosz Bereszyński, który gra w tej roli we włoskiej Sampdorii Genua.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tymczasem wspominany Piszczek w poniedziałek przeszedł badania rezonansem magnetycznym. Okazuje się, że zawodnik naderwał więzadła w kolanie, na szczęście ich nie zrywając. – Borussia Dortmund, pod opieką której będzie się leczył Piszczek, nie poinformowała jak długa przerwa czeka piłkarza. Prawdopodobnie jednak będzie musiał odpocząć przez kilka tygodni. Niewykluczone, że do gry wróci dopiero w 2018 roku – możemy przeczytać w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *