Napoli zatrzyma Juventus?! Obstawiaj wynik!

fot. google.com
fot. google.com

W niedzielny wieczór czeka nas piłkarska uczta, a taką niewątpliwie będzie spotkanie pomiędzy zespołami SSC Napoli oraz Juventusu Turyn. Podopieczni trenera Rafaela Beniteza zamierzają wykorzystać atut własnego boiska i chcą pokonać Mistrzów Włoch. Czy będzie im to dane? Kursy bukmacherów na ten pojedynek wyglądają ciekawie, dlatego zachęcamy Was do obstawiania wyniku.

Rzućmy okiem na układ tabeli ligi włoskiej. Piłkarze Napoli, którzy będą gospodarzem dzisiejszego spotkania mają na koncie dokładnie sześćdziesiąt jeden punktów, co pozwala zajmować im trzecie miejsce w Serie A. Tymczasem zespół Juventusu Turyn nie ma sobie równych na Półwyspie Apenińskim. Mistrzowie Włoch mają na koncie już osiemdziesiąt jeden punktów, dzięki czemu pewnie zasiadają w fotelu lidera. Jeśli ktoś miałby powstrzymać „Starą Damę” to na pewno mogą być to właśnie piłkarze trenera Rafaela Beniteza. Gospodarze nie tracą wiele do drugiej Romy, więc wicemistrzostwo kraju jest w ich zasięgu – mają o co walczyć.

sportingbet-zaklady-sportowe1

Wykorzystując taki pojedynek zachęcamy Was do obstawiania wyniku. Za każdą złotówkę postawioną na zespół SSC Napoli zgarniemy 2,80 PLN, natomiast za zwycięstwo Juventusu Turyn można zgarnąć 2,45 PLN. W przypadku wyniku remisowego otrzymamy 3,25 PLN. Kursy wyglądają kusząco, więc grzechem byłoby nie skorzystanie z takiej okazji. Do dzieła!

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.

Opublikowany w Bez kategorii