Nenad Bjelica zawieszony na 2 mecze

lech poznań
fot. lechpoznan.pl

Nie mamy najlepszych wiadomości dla kibiców Lecha Poznań. Komisja Ligi postanowiła ukarać trenera Nenada Bjelicy za jego zachowanie w trakcie ligowego spotkania ze Śląskiem Wrocław. Szkoleniowiec nie będzie prowadził Kolejorza przez najbliższe dwa mecze.

– Bjelica nie zgadzał się z wieloma decyzjami sędziego Gila. Najpierw został przez niego upomniany, a po kolejnych pretensjach i żywiołowych reakcjach został usunięty z ławki trenerskiej jeszcze przy stanie 1:0 dla piłkarzy Jana Urbana – możemy przeczytać w Przeglądzie Sportowym.

Komisja Ligi ukarała Nenada Bjelicę na dwa spotkania, a to oznacza, że nie będzie mógł prowadzić zespołu Lecha Poznań w najbliższych starciach z Legią Warszawa oraz Jagiellonią Białystok.

– Chorwata w dwóch ważnych spotkaniach zastąpi jego asystent Rene Poms. To oznacza, że poprowadzi drużynę oraz będzie brał udział w konferencjach prasowych, tak jak zazwyczaj pierwszy trener. To nie jest pierwszy podobny wyskok Bjelicy, bo kilka razy był wysyłany na trybunach podczas pracy we włoskiej Spezii. To samo zdarzyło mu się w marcu podczas meczu z Lechią (1:0), przez co Poms prowadził drużynę w kolejnym starciu z Arką (4:1) – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *