Nenad Bjelica zostanie zwolniony z Lecha Poznań?!

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Niewykluczone, że już niebawem będziemy świadkami kolejnej zmiany trenera w Lotto Ekstraklasie. Działacze Lecha Poznań nie są zadowoleni z gry swojego zespołu, dlatego w poniedziałek odbyli rozmowę z trenerem Nenadem Bjelicą – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

– Kibice ostatnio przy okazji ekstraklasy dyskutują również o… pogodzie. Nic dziwnego, bo mecze rozgrywane są w srogim mrozie, temperatura spadła poniżej -10 stopni Celsjusza. Na podobnym poziomie jest w tej chwili atmosfera w Kolejorzu. Coraz więcej kibiców powątpiewa w skuteczną walkę o mistrzostwo Polski, a nad trenerem Nenadem Bjelicą – trzymając się terminologii meteorologicznej – zbierają się bardzo ciemne chmury. Tylko szybkie, skuteczne działanie może je rozgonić – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Przed zawodnikami Lecha Poznań dwa bardzo ważne spotkania. Kolejorz w środę zmierzy się ze Śląskiem Wrocław, by następnie powalczyć na wyjeździe z Legią Warszawa. Jeżeli w obu tych spotkaniach nie będzie poprawy gry, to Nenad Bjelica najprawdopodobniej pożegna się z posadą szkoleniowca zespołu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Według naszych informacji, przygotowane są w tym momencie dwa warianty. Pierwszy – zespół przejmuje Piotr Stokowiec. To w tym momencie jedyny z polskich trenerów, będących na liście Lecha, co w kuluarowych rozmowach potwierdzali nam szefowie klubu. Szefostwo trzeciego zespołu w lidze ceni jego warsztat, a przede wszystkim to, jak pracuje z młodzieżą i potrafi ją odważnie wprowadzać do pierwszej drużyny. A to przecież jeden z filarów działalności Kolejorza. Jest jednak również druga opcja – w przypadku kryzysu trener tymczasowy, który poprowadzi lechitów do końca rozgrywek, a potem przyjdzie trener spoza Polski – podsumowano.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *