Nicki Bille Nielsen odchodzi z Lecha Poznań

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Nicki Bille Nielsen w rundzie wiosennej nie będzie reprezentował barw Lecha Poznań. Wszystko wskazuje na to, że Duńczyk przeniesie się do greckiego Panioniosu.

– Duński napastnik poleciał do Grecji, gdzie ma związać się z piątym zespołem tamtejszej ekstraklasy, Panioniosem Ateny. 30-latek był od kilku tygodni skreślony przy Bułgarskiej. Jego menedżer, Alan Hvedehave mówił niedawno, że zimą może być problem ze znalezieniem nowego klubu. Wtedy Kolejorz wziął sprawy w swoje ręce, uruchomił kontakty i poszukał piłkarzowi nowego pracodawcę. Nielsen zostanie wypożyczony na pół roku z możliwością przedłużenia o dwa lata. Kontrakt z wiceliderem ekstraklasy ma tylko do 30 czerwca – możemy przeczytać na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

To jednak nie koniec zimowych roszad przy Bułgarskiej. Z zespołu odejdzie najprawdopodobniej Aziz Tetteh, który otrzymał propozycję gry w Dynamie Moskwa. – Poznaniacy rozpoczęli też procedurę sprowadzenia z wypożyczenia Jakuba Serafina, który ostatnie miesiące spędził w norweskim FK Haugesund, gdzie zbierał dobre recenzje – podsumował.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *