Nowe buty Nike Elite Pack na sezon 2016/2017

Nike Elite Pack
fot. Nike

Nike wprowadziło na rynek nowe wzory butów piłkarskich – Nike Elite Pack w srebrnym kolorze. Nowa kolekcja na sezon 2016/2017 nie tak dawno została zaprezentowana, a już teraz dostępna jest między innymi w sklepie internetowym futbolsport.pl.

Już teraz wiadomo, że w nowej kolekcji butów piłkarskich Nike Elite Pack będą występowali Neymar (Hypervenom), Andres Iniesta (Magista) oraz Sergio Ramos (Tiempo). Model Hypervenom charakteryzuje się trzema kolorami – czarnym, zielonym oraz srebrnym.

Nike Elite Pack

Sporym zainteresowaniem cieszą się również buty piłkarskie Nike Elite II Magista Pack w kolorach czerni, turkusa i srebrnym. – Dzięki nim będziesz na pewno wyróżniał się na boisku – powiedział nam doradca klienta w sklepie internetowym allsports.pl. Jednym z zawodników grających w tych korkach jest Mario Gotze reprezentujący barwy Borussii Dortmund.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Podobna kolorystyka nawiązana jest również w Nike Mercurial Elite Pack na sezon 2016/2017. Jasnoszary kolor w okolicy przodu stopy przechodzi w ciemnoszary na tyle. Projektanci postanowili dodatkowo kontrastować z zielonym kolorem podeszwy.

Buty piłkarskie przeznaczone są dla zawodników prezentujących wysoki poziom umiejętności oraz przywództwa na boisku i poza nim. Jedenaście najlepszych talentów we wszystkich ligach europejskich będą reprezentowali nowy model Nike Elite Pack. Dołącz do znakomitej grupy i bądź częścią czegoś wyjątkowego – czytamy w oficjalnym komunikacie Nike.

źródło: własne