Nowe koszulki Polski na Euro 2016. Kup w sklepie!

koszulki polska euro 2016
fot. futbolsport.pl

Piłkarska reprezentacja Polski rozpoczęła przygotowania do zbliżających się Mistrzostw Europy we Francji. W międzyczasie poznaliśmy już stroje w jakich nasi zawodnicy będą biegać po boiskach w trakcie Euro. Teraz macie niepowtarzalną okazję kupić koszulki w zaskakująco niskich cenach!

Nie od dzisiaj wiadomo, że partnerem technicznym Polskiego Związku Piłki Nożnej jest firma Nike, która przygotowała nowe stroje dla reprezentacji Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy we Francji. To połączenie najważniejszych symboli dumy narodowej oraz najnowocześniejszych technologii firmy Nike. Strój został zaprojektowany na potrzeby naszej kadry, a już teraz jest dostępny dla wszystkich kibiców w sklepie internetowym futbolsport.pl.

Zupełnie nowe koszulki biało-czerwonych są wykonane z materiału Dri-FIT, dzięki czemu znacznie szybciej odprowadzają wilgoć, zapewniając tym samym maksymalną wygodę wraz z nieograniczonym zakresem ruchu. Warto wspomnieć również o zastosowanej technologii siateczki. Otóż stroje reprezentacji Polski są wykonane z technologicznej siateczki, która pokrywa całą powierzchnię przednią koszulki wraz z panelami bocznymi – pozwala to na zwiększenie obiegu powietrza, a także pomaga zachować odpowiednią temperaturę ciała zawodnika.

Jak zostały zaprojektowane koszulki reprezentacji Polski? Przede wszystkim strój jest prosty i tradycyjny. Projektanci nie zapomnieli oczywiście na usytuowaniu polskiego godła na piersi. Na nowych koszulkach zabrakło również pionowego pasa przechodzącego przez środek, a nowością są szare duże skrzydła orła, które znajdują się z przodu i tyłu strojów. Wiceprezydent Nike Football Apparel w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego przyznał, że ten motyw ma przemawiać do młodego ducha drużyny. – Chcieliśmy też podkreślić ofensywny i nowoczesny styl gry reprezentacji Polski – powiedział Scott Munson.