Obraniak oficjalnie w Werderze Brema

fot. girondins.com
fot. girondins.com

Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia dotyczące transferu Ludovica Obraniaka. Reprezentant Polski postanowił opuścić francuskiego Bordeaux i związać się kontraktem z Werderem Brema. Umowa ofensywnego pomocnika będzie obowiązywała do końca czerwca 2016 roku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że włodarze niemieckiego klubu wyłożyli za zawodnika około dwóch milionów euro.

Przypomnijmy, że na temat transfery Ludovica Obraniaka pisaliśmy już wczoraj. Reprezentant Polski udał się do Bremy, gdzie przechodził testy medyczne. Ich wynik okazał się pozytywny, dzięki czemu 29-letni zawodnik mógł podpisać kontrakt z Werderem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2016 roku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przedstawiciele niemieckiego klubu wyłożyli za ofensywnego pomocnika około dwa miliony euro. To jednak nie koniec, ponieważ w umowie pomiędzy klubami zawarto również zapis mówiący o ewentualnych bonusach.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Transmisje spotkań na żywo, skróty filmowe i bramki z meczów i zapowiedzi – teraz wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Zachęcamy Was gorąco do odwiedzania strony internetowej www.meczenazywo.com.pl!

Opublikowany w Bez kategorii