Kto odejdzie zimą z Zagłębia Lubin?

fot. pilka24.com.pl

Wszystko wskazuje na to, że w przerwie zimowej będziemy świadkami ciekawych ruchów transferowych w Zagłębiu Lubin. Pod znakiem zapytania stoi bowiem przyszłość dwóch zawodników – Jarosława Jacha oraz Jakuba Świerczoka.

Jarosław Jach i Jakub Świerczok to bez dwóch zdań dwójka wyróżniających się zawodników Zagłębia Lubin. Nie można zatem wykluczyć, że obaj już w przerwie zimowej pożegnają się z klubem i przeprowadzą się do lepszego zespołu.

Jach i Świerczok odejdą z Zagłębia?

– Szefowie KGHM Zagłębia nie mają zamiaru odpuszczać zimowego okienka transferowego, tym bardziej że muszą brać pod uwagę odejście za 2-3 miliony euro Jarosława Jacha i nie mogą też wykluczać, że ktoś za chwilę oszołomi ich ofertą dla Jakuba Świerczoka, który w umowie ma wprawdzie zapisaną kwotę wykupu, ale podobno na tyle wysoką, że lubinianie przyjęliby ją bez poczucia straty – możemy przeczytać w materiale Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Kogo zimą mogą sprowadzić Miedziowi? Obecnie czynią starania o pozyskania nowego bramkarza w osobie Piotra Leciejewskiego, który ma za sobą udany okres w lidze norweskiej. – Zagłębie negocjuje jednak także z klubami ekstraklasy. Sprawy podobno są już bliskie finalizacji, dlatego już na początku stycznia zapadną ostateczne decyzje, choć tym razem raczej nie będą to transfery definitywne – podsumowano.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *