Ołeksandr Hładki nie trafi do Lecha Poznań?

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Ołeksandr Hładki miał w ostatnich dniach podpisać kontrakt z Lechem Poznań. Napastnik pojawił sie w stolicy Wielkopolski na testach medycznych, ale okazało się, że zmaga się z urazem barku i najprawdopodobniej nie podpisze umowy z Kolejorzem.

– Na początku marca poznaniacy musieli zmierzyć się z bardzo złą dla siebie informacją, bowiem ich jeden z trzech napastników – Elvir Koljić – zerwał więzadło poboczne i nie wystąpi do końca aktualnego sezonu. Bośniak został wykluczony na około 10 tygodni, więc jego powrót do gry nastąpi prawdopodobnie dopiero po Mistrzostwach Świata w Rosji. Wątpliwe jest również, by zagrał jeszcze w barwach „Kolejorza”, do którego jest jedynie wypożyczony z ojczystego FK Krupa – możemy przeczytać w serwisie internetowym transfery.info.

W związku z taką sytuacją działacze Lecha Poznań pilnie poszukują trzeciego napastnika do kadry, który zwiększy poziom rywalizacji w zespole trenera Nenada Bjelicy. Na celowniku znalazł się Ołeksandr Hładki, który pod koniec 2017 roku rozwiązał umowę z Karpatami Lwów. Były reprezentant Ukrainy przyleciał do Poznania na testy medyczne.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Wyniki badań okazały się jednak niekorzystne dla 30-latka, który posiada problemy z barkiem. Z tego względu Lech prawdopodobnie zrezygnuje z pozyskanie Ukraińca, bowiem potrzebuje zawodnika, który będzie dostępny dla Nenada Bjelicy już w najbliższym spotkaniu – podsumowano w materiale.

źródło: transfery.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *