Ołeksandr Hładky bliski transferu do Lecha Poznań

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Działacze Lecha Poznań są o krok od pozyskania nowego napastnika. Trener Nenad Bjelica w rozmowie z dziennikarzem stacji WeszłoFM potwierdził, że w poniedziałek na testach medycznych w Kolejorzu przebywał Ołeksandr Hładky, który w poprzednim roku rozwiązał kontrakt z Karpatami Lwów.

– Ołeksandr Hładky? Zobaczymy jutro. Temat jest, ale nie potwierdzam, że jest naszym zawodnikiem. Nie trenował przez ostatnie dwa miesiące. Przed nami jeszcze poważna rozmowa – powiedział trener Nenad Bjelica w rozmowie z dziennikarzem stacji radiowej WeszłoFM. Chorwacki szkoleniowiec potwierdził, że były reprezentant Ukrainy w poniedziałek przechodził testy medyczne w zespole Kolejorza.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Przypomnijmy, że Hładky jest 30-letnim ukraińskim napastnikiem, który dotychczas występował jedynie w ojczyźnie, ale reprezentował tam same największe marki, wliczając w to: Szachtar Donieck, Dynamo Kijów, FK Dnipro i Metalist Charków. Klub z Dniepra zapłacił za niego niegdyś aż siedem milionów euro. Ogółem w lidze ukraińskiej zdobył 80 bramek i 47 asyst w 266 spotkaniach – napisano na stronie internetowej transfery.info. Oficjalne ogłoszenie transferu może nastąpić we wtorek.

źródło: transfery.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *