Osłabienie Legii w meczu ze Śląskiem Wrocław

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Legii Warszawa mają za sobą udaną inaugurację rundy wiosennej. Podopieczni trenera Romeo Jozaka wygrali na wyjeździe 3-2 z zespołem Zagłębia Lubin. Tymczasem sztab szkoleniowy w zbliżającym się starciu nie będzie mógł skorzystać z usług Adama Hlouska.

– W 54. minucie piątkowego spotkania czeski obrońca popełnił faul taktyczny i sędzia Mariusz Złotek ukarał go czwartą żółtą kartką w sezonie. Wcześniej Hloušek był upominany w meczach ze Śląskim, Cracovią oraz Piastem i nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na piątkowe spotkanie z klubem z Wrocławia – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Trener Romeo Jozak będzie musiał zatem dokonać kilku roszad w wyjściowej jedenastce. Miejsce czeskiego defensora zajmie Artur Jędrzejczyk, a reprezentanta Polski na drugiej stronie boiska zastąpi Łukasz Broź.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Chorwacki szkoleniowiec mistrza Polski ma ograniczone pole manewru na bokach obrony. Kontuzję kolana leczy Marko Vešović. Gdyby Czarnogórzec był zdrowy, mógłby zagrać z prawej strony, ale – jak mówi trener: „Jest nadzieja, że usiądzie na ławce rezerwowych, ale obiecać nie mogę”. Vešović nie jest gotowy do gry przez 90 minut – podsumowano we wspominanym artykule.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *