Patryk Małecki przedłuży kontrakt z Wisłą Kraków

Wisła Kraków
fot. google.com

Wiele wskazuje na to, że Patryk Małecki będzie kontynuował swoją karierę w Wiśle Kraków. Skrzydłowy nie ukrywa, że jego celem jest nowa umowa z Białą Gwiazdą  i walka o mistrzostwo Polski.

– Dostałem propozycję podpisania nowej umowy i mam się określić, czy chcę to zrobić. Powinno się to rozstrzygnąć na dniach – powiedział Patryk Małecki w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego. – Naprawdę, nie jest źle. Jak na to, co się działo w klubie rok temu, warunki są naprawdę w porządku. Muszę się naradzić z żoną, czy zostajemy w Krakowie – kontynuował skrzydłowy.

Warto jednak podkreślić, że Patryk Małecki sam negocjował warunki indywidualnego kontraktu, bez współpracy z menadżerem. – Miałem styczność z kilkoma agentami, ale nie bardzo nam się układało, więc podjąłem decyzję, że sam będę rozmawiał z klubem. Gdyby ktoś potrzebował w pracy załatwić podwyżkę, proszę się do mnie zgłosić – dodał z uśmiechem Patryk Małecki.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Sam zainteresowany nie ukrywa jednak, że chciałby podpisać nową umowę z Wisłą Kraków, a następnie powalczyć z zespołem o mistrzostwo Polski. Wkrótce zawodnik będzie mógł pomóc swoim kolegom z zespołu. – Przez dwa lata miałem spokój. Łąkotka była zszywana, ale w końcu pękła. I tak dużo wytrzymała. Trzeba było ją usunąć. Zrobiliśmy to i mam nadzieję, że żadnych dolegliwości już nie będzie. Trzeba trochę czasu, by kolano było jak przed zabiegiem, ale dojdę do tego tylko ciężką pracą – podsumował.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *