Paul Pogba w Manchesterze United? Trwają rozmowy!

Manchester United
fot. google.com

Z pewnością spora część kibiców zastanawia się, gdzie w przyszłym sezonie będzie występował Paul Pogba. Tymczasem dziennikarzom gazety AS udało się dowiedzieć, że menadżer Mino Raiola spotkał się ostatnio z Jose Mourinho, aby omówić szanse ewentualnego transferu środkowego pomocnika reprezentacji Francji.

Przypomnijmy, że Paul Pogba jest związany kontraktem z Juventusem Turyn do czerwca 2019 roku, dlatego jego potencjalnie nowy pracodawca musi liczyć się z wydatkiem sporej sumy pieniędzy. Jednym z zainteresowanych klubów jest Manchester United, którego latem objął trener Jose Mourinho, zastępując tym samym zwolnionego Louisa van Gaala.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Jak wynika z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety AS, Manchester United za ewentualny transfer Paula Pogby będzie musiał zapłacić około 120 milionów euro. To jednak nie koniec, bowiem środkowy pomocnik reprezentacji Francji miałby na sezon zarabiać 15 milionów euro. Tymczasem działacze Juventusu Turyn zamierzają namówić zawodnika na nową umowę, jednak we Włoszech mógłby zarabiać maksymalnie tylko 6 milionów euro za sezon.

źródło: AS