Czy Paweł Tomczyk wróci do Lecha Poznań?

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Paweł Tomczyk jest jednym z wyróżniających się zawodników na boiskach pierwszej ligi polskiej. Napastnik młodzieżowej reprezentacji Polski jest wypożyczony do Podbeskidzia Bielsko-Biała z Lecha Poznań, do którego może wrócić już w przerwie zimowej.

– W ostatnich dniach 19-letniego napastnika można często spotkać na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu. To jednak nie oznacza, że wraca do Lecha, z którego był jesienią wypożyczony do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Mieszka zaledwie kilkaset metrów od stadionu, jest wielkim kibicem Kolejorza i podczas urlopu korzysta np. z klubowej siłowni. Ma bowiem do wykonania indywidualną rozpiskę treningową – możemy przeczytać w materiale opublikowanym w Przeglądzie Sportowym.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Działacze Lecha Poznań mają wkrótce zadecydować, czy Paweł Tomczyk w przerwie zimowej wróci na Bułgarską. Wiele wskazuje jednak na to, że rundę wiosenną spędzi jeszcze na pierwszoligowych boiskach, ponieważ Kolejorz planuje zimą sprowadzić dwóch nowych napastników. – Paweł musi zdecydować, co dla niego najlepsze. Może warto, żeby został w Bielsku, gdzie ma pewne miejsce w składzie – powiedział trener Czesław Michniewicz dla przegladsportowy.pl.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *