Paweł Tomczyk wróci do Lecha Poznań?!

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Paweł Tomczyk już zimą może wrócić do Lecha Poznań – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego. Napastnik doskonale spisuje się w młodzieżowej reprezentacji Polski do 21 lat, a do tego strzela gole dla pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Przypomnijmy, że Paweł Tomczyk latem został wypożyczony do Podbeskidzia Bielsko-Biała, aby łapać kolejne doświadczenie na ligowych boiskach. Dobrą dyspozycję zawodnika dostrzegł trener Czesław Michniewicz, który powołał go na zgrupowanie reprezentacji Polski do 21 lat. Tomczyk odwdzięczył się dwoma trafieniami – najpierw w starciu z Finlandią, a ostatnio otworzył wynik spotkania z Litwą.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Dobrze to idzie. Czuję, że robię wielki postęp w swojej grze. Z każdym kolejnym występem czuję się lepiej – powiedział Paweł Tomczyk w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego. Tymczasem umowa jego wypożyczenia z Lecha Poznań do Podbeskidzia Bielsko-Biała wygasa wraz z końcem obecnego sezonu. Przy Bułgarskiej można jednak usłyszeć coraz częściej o powrocie napastnika już w przerwie zimowej. Wiele będzie zależeć od decyzji w sprawie Nickiego Bille Nielsena i Denissa Rakelsa. Ich odejście może oznaczać zielone światło dla wychowanka Kolejorza.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *