Pazdan i Lewczuk odejdą z Legii? Czerwiński w ich miejsce

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

W ostatnim dniu letniego okienka transferowego możemy spodziewać się sporego ruchu na Łazienkowskiej. Wiele wskazuje bowiem na to, że z zespołem pożegna się Igor Lewczuk, natomiast w jego miejsce ma zostać sprowadzony Jakub Czerwiński z Pogoni Szczecin. To jednak nie koniec, ponieważ ekipę mistrzów Polski może opuścić również Michał Pazdan, którym interesują się działacze Torino.

Dziennikarzom serwisu internetowego weszlo.com udało się dowiedzieć, że przedstawiciele francuskiego Bordeaux są poważnie zainteresowani transferem Igora Lewczuka. Działacze klubu mają pojawić się na Łazienkowskiej już w czwartek, aby omówić wszystkie kwestie dotyczące transferu reprezentanta Polski. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Francuzi są gotowi zapłacić za niego około jeden milion euro, a on sam podpisze dwuletnią umową z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

W związku z odejściem Igora Lewczuka, trzeba będzie sprowadzić w jego miejsce nowego zawodnika. Okazuje się, że głównym celem transferem mistrzów Polski jest Jakub Czerwiński reprezentujący barwy Pogoni Szczecin. Stoper w swoim kontrakcie ma wpisaną kwotę odstępnego wynoszącą około pół miliona euro.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

To jednak nie koniec informacji z Łazienkowskiej, ponieważ przedstawiciele Torino widzieliby w swoim składzie Michała Pazdana. Reprezentant Polski miałby zastąpić we Włoszech swojego kolegę, Kamila Glika, który podpisał umowę z AS Monaco. Kluby nie porozumiały się jeszcze w kwestii kwoty, natomiast nie jest tajemnicą, że Legia Warszawa żąda za swojego zawodnika około czterech milionów euro.

źródło: weszlo.com