Pedro Tiba nowym piłkarzem Lecha Poznań

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Pedro Tiba zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami został oficjalnie nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Portugalczyk podpisał trzyletni kontrakt z klubem – poinformowała oficjalna strona internetowa Kolejorza.

– Pedro jest zawodnikiem, który przede wszystkim ma wzmocnić rywalizację w środku pola. Cechuje go duża mobilność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz bardzo dobre wyszkolenie taktyczno-techniczne. Jego atutem jest umiejętność kierowania tempem gry, potrafi utrzymać się przy piłce, swoim podaniem rozpocząć akcję ofensywną i oddać dobry strzał z dystansu – powiedział Tomasz Wichniarek pełniący funkcję dyrektora ds. skautingu.

Sam zainteresowany nie ukrywa, że miał oferty również z innych drużyn, jednak ostatecznie zdecydował się reprezentować barwy poznańskiego Lecha. – Miałem kilka ofert z innych klubów, jednak zdecydowałem się przyjść do Lecha. Głównym powodem takiego kroku był fakt, że tutaj mogę walczyć o tytuły. Wiem, że w nowym sezonie walczymy o mistrzostwo Polski i właśnie po to przyszedłem do Poznania – przyznaje Pedro Tiba i dodaje. – Jestem przede wszystkim zawodnikiem, który gra pod drużynę i dla drużyny, zawsze daję z siebie wszystko. Nie chcę jednak za dużo o sobie mówić. Wolę, żeby kibice zobaczyli mnie podczas gry i sami ocenili. Moja dobra gra będzie moją najlepszą wizytówką – podsumował Pedro Tiba.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Z nieoficjalnych źródeł wynika, że Kolejorza za piłkarza GD Chaves zapłacił około jednego miliona euro. Wkrótce na Bułgarską może trafić również Carlitos z Wisły Kraków. W grę wchodzi nawet półtora miliona euro.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *